Tystor

TYSTOR yra Švedijos baterijų įkroviklių gamintojas siūlantis ypač kokybiškus ir tvirtus gaminius kuriems suteikia net 3 metų garantiją.
Įkrovikliai yra pritaikyti dirbti su visomis švino rūgštinėmis baterijomis - automobilinėmis , želinėmis, AGM, AGM spiralinėmis ir tt. 

Gamintojas siūlo keturias nominalias įkrovimo įtampas 12, 24, 36 ir 48 Voltus. Įkrovimo srovės nuo 5 iki 50 Amperų.

Tystor įkrovikliai išsiskiria šiiomis savybėmis:

1. Nesvarbu kokią bateriją kraunate GEL ar skysto elektrolito (rūgštinę) įkroviklis pats atrinks baterijos rūšį ir pritaikys tinkamą įkrovimo protokolą.

2. Neįmanomas perkrovimas - visuose, be išimties, Tystor įkrovikliuose yra sumontuoti mikroprocesoriai kurie valdo visą įkrovimo procesą nuo pradžios iki galo, todėl baterijos neįkrauti, perkrauti ar kitaip ją sugadinti nėra galimybės. o atsiradus baterijos gedimui įkroviklis automatiškai atjungia įkrovimo srovę.

3. Įtampos kompensavimas - profesionalai dirbantys su baterijomis ir jų sistemomis žino, kad įkraunant baterijas yra naudojama nuolatinė įtampa kuri priklauso nuo kabelio ilgio. Kartais kai prireikia prailginti baterijų kabelius, įtampa kabelių galuose gali ženkliai nukristi ir nepakankamai įkrauti bateriją. Tystor šią problemą isprendė. Įkrovikliai turi įtampos kompensavimo savybę kuri padidina įtampą kabelių galuose ir netrikdo baterijos įkrovimo procesų.

4. Paprastas naudojimas - Tystor įkrovikliai neturi jokių pigių mygtukų, jungiklių ar programavimo jungčių. Norint įkrauti bateriją tereikia teisingai uždėti baterijos gnybtus ir įkišti maitjinimo kabelį į rozetę, o visą kitą padarys pats įkroviklis.
5. Saugumas - Tystor gaminiai turi apsaugas nuo trumpojo jungimo, sukeisto baterijų gnybtų poliškumo ir sugedusios baterijos, todėl jų naudojimas yra visada saugus ne tik baterijoms bet ir vartotojui.  

 

 KONTAKTAI PASITEIRAUTI / UŽSAKYTI

Karolis Vanagas 
Prekybos vadybininkas 

Tel: 8-52 357 133 
Mob: +370 610 11954 
El. paštas: Karolis@varicom.lt
+370-52 357 134 | com@varicom.lt | Vytauto g. 20, LT08119 Vilnius