Iveconnect

”Iveco Strails Hi–Way” siūlo pačią pažangiausią bei unikaliausią telematikos sistemą šiandieninėje prekyboje!

IVECONNECT - Iveco Strails Hi–Way“– puiki išeitis šių dienų bei ateities pervežimo verslui. Šis vilkikas siūlo revoliucinę kabinos telematikos sistemą, įskaitant unikalią ,,Driving Style Evaluation” (vairavimo stiliaus įvertinimo) programą.  Tai vienintelis savo kategorijos sunkvežimis, sugebantis vadovauti vairuotojams, mažinti degalų sunaudojimą ir atitikti nuolat besikeičiančius ES nuostatus. Ir visa tai bendradarbiaujant su ,,TruckLinc”!

“Iveco Stralis Hi-Way” yra sukurta siekiant padėti transporto įmonėms sumažinti savo veiklos išlaidas, turint omenyje, vairuotojo komfortą ir gerovę. Naujoje ir itin jaukioje vilkiko kabinoje yra patobulinta ergonomika ir aukštos kokybės prietaisų skydelis su naujai integruota telematikos sistema,,IVECONNECT“. Ši sistema, sukurta bendradarbiaujant su ,,TruckLinc“, leidžia paprastai ir integruotai vairuotojams valdyti informacijos ir pramogų, navigacijos, pagalbos vairuojant įrankius bei  pažangių automobilių parko valdymo paslaugas. Jis suteikia galymybę naudotis dviem funkcijų rinkiniais, atitinkamai skirtais vairuotojams ir vilkikų parko valdytojams: ,,IVECONNECT DRIVE“ ir ,,IVECONNECT FLEET“.

Atsiliepimai apie veiklos rezultatus jūsų vairuotojui

,,IVECONNECT DRIVE“ apima ,,Driving Style Evaluation“ (vairavimo stiliaus įvertinimą), kuris atlieka lemiamą vaidmenį, mažinant kuro sąnaudas. Degalus taupantis vairavimo būdas sutaupo kuro nuo 5% iki 12% - daugiau nei bet kuris kitas technologinis sprendimas galėtų pasiekti! Siekiant pagerinti vairuotojo našumą, sistema apdoroja duomenis, gautus iš automobilio variklio, transporto priemonės ir GPS, naudojant pažangų algoritmą, ir teikia dviejų rūšių atsiliepimus realiuoju laiku:

  • Vairavimo stiliaus įvertinimas (rodoma ekrane, aiškiais, intuityviais grafikais)
  • Patarimai, kaip sumažinti degalų sąnaudas (taip pat rodomas automobilio prietaisų skydelyje).

 

Išsamūs bei lengvai interpretuojami statistiniai duomenys ir našumo ataskaitos apie mokėjimo ir atsiskaitymo sistemas

 Pats jutiklinis ekranas paleidžia pažangųjį parko valdymo servisą ,,IVECONNECT FLEET”. Per ,,TruckLinc” ,,FleetVisor” portalo parko valdytojai gali stebėti visas ,,Iveco” transporto priemones ir pastoviai tikrinti vairavimo valandų skaičių, kuro sąnaudas, GPS padėtį bei numatomą kelionės trukmę. Jis taip pat leidžia automatiškai valdyti teisinius reikalavimus, susijusius su parsisiuntimu, tachografo bei vairuotojo kortelės duomenų tvarkymu ir saugojimu. Be to, su ,,Driving Style Evaluation” (vairavimo stiliaus įvertinimu), parko valdytojai, naudodamiesi individualiomis ataskaitomis, gali įvertinti kiekvieno vairuotojo vairavimo savybes.

Šios vientisos mokėjimo ir atsiskaitymo sistemos integracija darė klaidų praeityje. Tačiau dabar visa reikalinga valdymo informacija gali būti pasiekiama tik vienu pelės paspaudimu, suteikianti aiškią veiklos apžvalgą, ir tuo pačiu metu mažinanti išlaidas visose vilkikų parko verslo aspektuose.


KONTAKTAI PASITEIRAUTI / UŽSAKYTI

Serviso inžinierius
Vaidas Kasperavičius
Tel: 8-52 357 133
Mob: +370 615 20910
El. paštas: Vaidas@varicom.lt

+370-52 357 134 | com@varicom.lt | Vytauto g. 20, LT08119 Vilnius