Driver Coach

“Vairuotojo koučingas” (,,Driver coach”)-tai skubiai atliekama vairavimo analizė ir patarimai vairuotojui

Privalumai

Taupomas kuras;

Mažėja vairuotojo mokymo sąnaudos;

Mažėja pavojingų dujų emisija;

Saugesnis važiavimas

Kaip veikia?

OmniExpress įranga, sumontuota automobilyje, surenka sunkvežimio ir vairuotojo vairavimo duomenis, juos išanalizuoja ir skubiai konvertuoja juos į lengvai suprantamus patarimus vairuotojui realiu laiku. „Vairuotojo koučingas“ analizuoja 12 automobilio darbo ir vairavimo parametrų ir nedelsiant informuoja vairuotoją, apie tai ką jis blogai daro. Tai leidžia vairuotojui tobulinti savo darbo atlikimą realiu laiku, o ne laukti kelionės pabaigos, kol sužinos ką padarė netaip. To pasekoje, vien degalų sąnaudų sumažėjimas siekia iki 8%.

Transporto įmonės vadovai savo kompiuterio ekrane „FleetVisor“ portale mato, kaip vairuotojai įsisavina „Vairuotojo koučingo“ patarimus. KPI ataskaita pateikia plačią ir išsamią analizę apie vairuotojų vairavimo stilių ir pobūdį, informaciją apie variklio darbą bei kitus veiksnius, kurie turi įtakos degalų sąnaudoms. KPI ataskaitos pateikia vairuotojo darbo istorinę apžvalgą, parodo, kaip vairuotojo darbas tobulėja.

Vairavimo stilius stipriai veikia sunaudojamo kuro kiekį, teršalų išmetimo lygį ir sukeltų autoavarijų skaičių. Grubus vairavimas padidina degalų suvartojimą ir tai yra susiję su anglies dioksido ir azoto oksido dujų išmetimu. Staigūs greičio keitimai daro įtaką techninės priežiūros kainoms (ypač didėja kainos dėl stabdžių, pavarų ir pakabų susidevėjimo). Greičio viršijimas yra viena iš pagrindinių sunkiasvorių krovininių transporto priemonių sukeliamų avarijų priežasčių. Instruktoriai, mokydami vairuotojus, gali suteikti trumpalaikės naudos, nes vairuotojai sugeba greitai vėl prisiminti savo blogus vairavimo įpročius.


KONTAKTAI PASITEIRAUTI / UŽSAKYTI

Serviso inžinierius
Vaidas Kasperavičius
Tel: 8-52 357 133
Mob: +370 615 20910
El. paštas: Vaidas@varicom.lt

+370-52 357 134 | com@varicom.lt | Vytauto g. 20, LT08119 Vilnius