DriveLinc transporto valdymo įranga

Atgal

DriveLinc transporto valdymo įranga

Pristatome  naujai suprojektuotą modernią vairuotojo operacijų sistemą DriverLinc, atveriančią daugybę galimybių vairuotojams kelyje bei apskritai transporto valdyme. Puikiai suderinta transporto valdymo sprendimų sistema, kartu su geriausiu šiuo metu rinkoje esančiu planšetiniu kompiuteriu leidžia vairuotojams mėgautis lengvu ir intuityviu valdymu vairuotojo kabinoje.

 • DriverLinc sutelkia dėmesį į vairuotojo atliekamus veiksmus ir siekia juos paspartinti bei pagerinti jų kokybę, padalinant ekraną į dvi dalis: kairėje vaizduojant žemėlapius, o dešinėje piktogramas. Vairuotojui tereikia spustelti ant ikonos arba balsu pasakyti užduotį, kurią DriverLinc turės atlikti ir užduotis bus atlikta!

   

 • Vairuotojo darbo valandų („Driver Hours“) programinė įranga užtikrina, kad vairuotojas laikysis nustatytų vairavimo, darbo ir poilsio valandų netgi įvedus pratęsto vairavimo laiko rodiklius.

   

 • Darbo eigos funkcija („Workflow“) automatizuoja visus jūsų vairuotojo tvarkyklės ryšius ir leidžia paskirti išsamesnes užduotis, bei dalintis kita informacija. Tad, jūsų vairuotojai galės nebešvaistyti laiko antraeilėms užduotims ir skirti laiką tam, ką moka daryti geriausiai – vairuoti.

   

 • Vairavimo Treneris (Driver Coach) pavers jūsų vairuotoją tikru ekspertu kuro taupyme bei laikantis visų saugumo taisyklių. 13 vairavimo funkcionavimo rodiklių leis vairtuotojui kontroliuoti savo kuro sąnaudas bei suteiks galimybę vairuotojams būti nuolatos informuotiems apie jų vairavimo būseną.

   

 • TomTom navigacija, HD Traffic ir nemokami žemėlapių atnaujinimai garantuoja, kad jūsų vairuotojas suras geriausią maršrutą į nustatytą vietą dabar ir atliekant užduotis ateityje! 

   


KONTAKTAI PASITEIRAUTI / UŽSAKYTI

Serviso inžinierius
Vaidas Kasperavičius
Tel: 8-52 357 133
Mob: +370 615 20910
El. paštas: Vaidas@varicom.lt

 

+370-52 357 134 | com@varicom.lt | Vytauto g. 20, LT08119 Vilnius