Telematika / Transporto valdymo sistemos

Viršutinis meniu / Telematika / Transporto valdymo sistemos

OmniExpress

    OmniExpress - mobilaus ryšio terminalas, sujungtas su FMS/CAN-bus duomenų magistrale. OmniExpress renka visą reikiamą informaciją, reikalingą sugeneruoti įvairių vairavimo rodiklių ataskaitoms (KPI), ir GPRS ryšio pagalba perduoda ją į Qualcomm Tinklo Valdymo Centrą (NMC). Toliau ūnikalus ryšio informacijos portalas Fleetvisor ekspeditoriams ir vadybininkams nedelsiant sudaro galimybes realiu laiku peržiūrėti būsenas ir KPI ataskaitas. Fleetvisor taip pat suteikia galimybę apdoroti duomenis pasitelkus kitas programines biuro sistemas.

Jūs galite dirbti daug efektyviau, atsižvelgdami į vairavimo valandų nuostatas, galite realiu laiku stebėti vairuotojų, transporto priemonių ir, jei yra poreikis, puspriekabių ir krovinio charakteristikas. Tai jums suteikia visišką kontrolę ir jūsų verslą lengvai transformuoja į augančią organizaciją.

To pasekoje jūs galite džiaugtis sutaupytomis apčiuopiamomis lėšomis ir sumažėjusiu administracinio darbo krūviu.

Pagrindiniai privalumai:

•-      ryšys realiu laiku

•-       pozicionavimas kompiuteriniame žemėlapyje

•-      duomenų kaupimas ir perdavimas (pravažiuotas atstumas, realus judėjimo laikas, techninio aptarnavimo kontrolė, kuro sąnaudos, ašių apkrovimas ir t.t.) perdavimas į bazę (pvz.Fleetvisor)

•-      integruota navigacija

•-      vairuotojo tachografo kortelės nuotolinis nuskaitymas

•-      duomenų nuotolinis nuskaitymas įmonės kortele.

Kontaktinis asmuo:

EutelTracs skyriaus direktorius
Vytautas Gaučys

Tel: 8-52 724 876
El. paštas: Vgaucys@varicom.lt

Atgal