Kontaktai

Adresas - Vytauto g. 20/1, LT08119 Vilnius

Įmonės kodas 122274784

PVM mokėtojo kodas LT222747811

Rejestro Nr. 072468

Reg. data 1993/12/08 VĮ Registrų centras


Atverti didelį žemėlapį

Klauskite

*privalomi laukai

Direktorius
Eugenijus Dieninis

Tel: 8-52 727 838
Mob: +370 698 79717
El. paštas: Eugenijus@varicom.lt

Energetikos skyrius

Direktoriaus pavaduotojas
Gintautas Smilgevičius
Dyzelinės ir benzininės elektros stotys, UPS: nepertraukiamo maitinimo šaltiniai ir pramoninės UPS sistemos, galios komutacija 
Tel: 8-52 721 082
Mob: +370 687 89266
El. paštas: Gintautas@varicom.lt

 

Projektų vadovas
Darius Jonikas

Stacionarios akumuliatorių baterijos, įtampos keitikliai (inverteriai, lygintuvai , įkrovikliai, DC/DC keitikliai), galios komutacija
Tel: 8-52 357 135
Mob: +370 682 21900
El. paštas: Darius.Jonikas@varicom.lt

 

 

 

Prekybos vadybininkas
Karolis Vanagas

Traukos akumuliatoriai ir elementai, akumuliatoriai, baterijų įkrovikliai, UPS nepertraukiamos srovės maitinimo šaltiniai, automobiliniai akumuliatoriai.
Tel: 8-52 357 133 
Mob: +370 610 11954
El. paštas: Karolis@varicom.lt  

 


Telekomunikacijų skyrius

Vyr. Prekybos vadybininkas
Arvydas Karpus 

Alcatel Lucent balso ir duomenų perdavimo sistemų, pašto vokų ženklintuvų pardavimas.
Mob: +370 671 29998
El. paštas: Arvydas@varicom.lt  

 

Eulteltracs skyrius

EutelTracs skyriaus direktorius
Vytautas Gaučys

Quallcomm transporto valdymo sistemų pardavimai ir konsultacijos
Tel: 8-52 724 876
El. paštas: Vgaucys@varicom.lt

Buhalterija

Vyr. buhalterė
Vaclava Skurnovič

Tel: 8-52 730 610
Mob: +370 698 79718
El. paštas: Vaclava@varicom.lt

Buhalterė
Monika Gustienė

Tel: 8-52 357134
El. paštas: Monika@varicom.lt  

 

Energetikos skyriaus servisas

Serviso grupės vadovas
Linas Burvys

UPS sistemų, elektros stočių ir įtampos keitiklių techninė priežiūra ir remontas
Tel: 8-52 724 631
Mob: +370 698 88331
El. paštas:  Servisas@varicom.lt

Inžinierius
Arūnas Barauskas

UPS sistemų, elektros stočių ir įtampos keitiklių techninė priežiūra ir remontas
Tel: 8-52 724 631
Mob: +370 687 89267
El. paštas: Arunas@varicom.lt

Inžinierius
Vaidas Kasperavičius

UPS sistemų, elektros stočių ir įtampos keitiklių techninė priežiūra ir remontas
Tel: 8-52 357 133
Mob: +370 615 20910
El. paštas: Vaidas@varicom.lt


Sandėliai

Sandėlininkas
Rimantas Sklėrius

Prekių priėmimas ir išdavimas
Mob: +370 69809652
El. paštas: Rimas@varicom.lt