Prekės

Telematika / Transporto valdymo sistemos / Telematikos sistemos ir aplikacijos / OMNITRACS vairuotojo telematikos aplikacija

Omnitracs Vairuotojo Telematikos Aplikacija

 

,,Omnitracs" Vairuotojo Telematikos Aplikacija

Kiekvieną dieną, klientai jums patiki savo vertingus krovinius. Taigi, jums yra visą laiką svarbu žinoti, kur yra klientų krovinys. Į pervežimus tai taip pat yra įtraukti ir jūsų subrangovai ar transporto priemonės be telematikos sistemos. Tačiau jums taip pat svarbu yra palaikyti ryšį su vairuotoju, turėti tiesioginę informaciją apie transporto priemonių buvimo vietą ir kontroliuoti keliones efektyvumą.

Išmanusis telefonas būti prisijungusiam

Su naująja ,,Omnitracs" vairuotojo telematikos aplikacija, galite palaikyti ryšį su visais jums dirbančiais vairuotojais. Tai jums suteiks galimybę greičiau pateikti savo klientams reikalingą informaciją ir efektyviau kontroliuoti išlaidas

Didesnis lankstumas

Su vairuotojų telematikos aplikacija jūsų vairuotojai ir subrangovai gali suteikti jums visą reikiamą valdymo informaciją apie jūsų transporto priemonę ir jos krovinį, į tai papildomai neinvestavus. Realaus laiko duomenys apie kiekvieno reiso vyksmą, tokie kaip transporto priemonės vieta, informacija apie krovinį, jo padėtis bei darbo eiga gali būti lengvai eksportuojami į mokėjimo bei atsiskaitymo sistemą. Kai vairuotojai jus informuoja apie bet kokį pokytį jų darbo eigoje, jūs galite savo klientams iškart pateikti naują numatomą atvykimo laiką. O panaudojus navigaciją, galėsite būti tikri, kad vairuotojai laimingai pasieks kelionės tikslą.

Patogus ir ekonomiškas

Vairuotojo telematikos aplikacija patinka vartotojams,nes yra prieinama septyniomis kalbomis, be to, ją valdyti nėra sudėtinga. Aplikaciją galima atsisiųsti nemokamai iš Google Play  (Android) ir lengvai įdiegti į išmanųjį Android telefoną ar planšetę. Mokate tik už paslaugas.

Su ,,Omnitracs" vairuotojo telematikos aplikacija jūs visuomet būsite informuotas apie darbo eigą, ši aplikacija padės jums dirbti kuo efektyviau ir išlaikyti savo pranašumą itin konkurencingoje rinkoje.

Privalumai

•·         Jokių investicinių ar įrengimo išlaidų;

•·         Dalinkitės informacija ir padėtimi apie darbo eigą su subrangovais bei ekspeditoriais;

•·         Informacija apie visų jūsų transporto priemonių bei krovinių vietą;

•·         Reali informacija apie vairuotojų veiklą;

•·         Optimalaus maršruto vaizdavimas, trumpiausio kelio radimas;

•·         Produktyvesnė biuro veikla naudojant duomenų eksportą į mokėjimo ir atsiskaitymo sistemas;

•·         Didesnis klientų pasitenkinimas.

•·         Mokate, kai naudojatės.

Pradėkite naudotis vairuotojo telematikos aplikacija

Taigi, jeigu ieškote būdo sumažinti savo išlaidas ir padidinti savo pelną, susisiekite su mumis.

Kontaktinis asmuo:

EutelTracs skyriaus direktorius
Vytautas Gaučys

Tel: 8-52 724 876
El. paštas: Vgaucys@varicom.lt

Atgal