Prekės

Telematika / Transporto valdymo sistemos / Telematikos sistemos ir aplikacijos / FLEETFENCE telematikos sistema

Fleetfence

 

Ką daryti, jei jūsų subrangovas nesilaiko nustatyto plano? ,,FleetFence" siūlo jums geriausią informaciją apie subrangovų veiklą ir leidžia jums padidinti klientų pasitenkinimą bei padidinti savo veiklos rezultatus.

Aiški veiklos apžvalga

Užsiimdami verslu su keliais subrangovais bei įvairiomis telematikos sistemomis, dažnai neturite aiškios veiklos apžvalgos apie visų jūsų kelionių eigą. Suteikti tikslią informaciją savo klientams apie jų krovinio padėtį tuomet yra sunku ar net neįmanoma. ,,FleetFence", priklausomai nuo suplanuoto maršruto ir grafiko, stebi kiekvienos transporto priemonės eigą realiu laiku. Jis gali sekti visų savo subrangovų krovinius net ir tais atvejais, kai jų sunkvežimiuose įrengtas kompiuteris ar kita telematikos sistema. Ir, kuomet turite dešimtis, kartais net šimtus krovinių, ,,FleetFence" sutelkia dėmesį ties subrangovais, kurie nevykdo plano.

Sutelkite dėmesį į rizikingai veikiančias transporto priemones

,,Fleetfence" naudoja geoužtvarus, kad nustatytų laiko skirtumą tarp suplanuoto ir numatyto atvykimo laiko,taigi, jūs būsite iš karto perspėtas, jei  jūsų subrangovas vėluos. ,,Fleetfence" išskiria tuos vilkikus, kurie gali sukelti problemų. Netgi galima sužinoti, ar vilkikas vėluoja išvykti, ar vykdo kitos kelionės operaciją. Tai reiškia, kad jūs galite visada teikti savo klientams atnaujintą bei tikslią informaciją. ,,FleetFence" taip pat teikia realaus laiko atnaujinimus apie planuojamą atvykimo laiką (ETA) bei rodo maršruto koridorius: stebi ar maršrutas buvo vykdomas taip kaip buvo suplanuota.

Geresnis bendravimas su klientais

Su ,,FleetFence" nekyla keblumų dėl tokios informacijos, kaip antai  nuvažiuotų kilometrų skaičius arba  krovinio pristatymas klientui. Jūsų klientai gali stebėti ir sekti savo krovinio judėjimą realiu laiku. Tereikia iš anksto nustatyti duomenis pasijungimui prie ,,FleetFence".

Privalumai

Didinkite savo veiklos našumą

  • Stebėkite savo subrangovus ir turėkite prieigą prie informacijos apie visas keliones, susijusias su kroviniu.
  • Valdykite visą transporto eigą, palengvinkite sprendimų priėmimą
  • Atlikite išsamius subrangovų veiklos vertinimus bei stebėkite, kaip yra laikomasi susitarimų dėl teikiamų paslaugų kokybės.
  • Palengvinkite iš subrangovų gaunamų bei jiems teikiamų sąskaitų duomenų įforminimą.

Padidinkite klientų pasitenkinimą • 

  • Suteikite savo klientams tiesioginę prieigą prie tikslios krovinio vietos ir būklės.
  • Nustatykite galimus vėlavimus ir nedelsiant informuokite vartotoją apies atnaujintą, tikslų grafiką.
  • Užtikrinkite aukštą aptarnavimo lygį esamiems ir būsimiems klientams.

Didinkite krovinio saugumą

  • Jūsų klientai gali stebėti vertingus arba JIT (Just in Time) krovinius bet kuriuo jiems parankiu dienos ar nakties metu.

,,FleetFence" siūlo jums geriausią įmanomą informaciją apie subrangovų veiklą. Su šia programa žymiai padidės klientų pasitenkinimo lygis ir tai leis jums padidinti savo veiklos rezultatus. Susisiekite su mumis ir sužinokite, ką ,,FleetFence" gali jums pasiūlyti!

Kontaktinis asmuo:

EutelTracs skyriaus direktorius
Vytautas Gaučys

Tel: 8-52 724 876
El. paštas: Vgaucys@varicom.lt

Atgal