Baterijų įkrovikliai (baterijų pakrovėjai)

Aukštos kokybės TYSTOR ir TELZAS baterijų įkrovikliai (baterijų pakrovėjai) ir profesionalios testavimo sistemos. Baterijų įkrovikliai naudojami įvairiose pramonės srityse: transporto, sandėliavimo, technikos, laivybos pramonėje, statybose, telekomunikacijose ir kt. Aukščiausius kokybės ir patikimumo reikalavimus atitinkantys baterijų įkrovikliai pritaikomi individualiems poreikiams ir atskiriems pramonės sektoriams. Profesionalios baterijų testavimo sistemos atlieka neaptarnaujamų baterijų diagnostiką įprasto darbinio režimo metu ir matuoja pagrindinius baterijų parametrus. Automatizuotas matavimo procesas užtikrina patikimos ir tikslios informacijos generavimą.

TYSTOR SOFT

Profesionalūs baterijų įkrovikliai (pakrovėjai)

Plačiau
TYSTOR T2000

TYSTOR 2000 yra naujos kartos baterijų įkroviklių serija. Nominalios įtampos 12, 24, 36 ir 48 V. Nominalios įkrovimo srovės nuo 10 iki 60 A. Maksimalios įkrovimo srovės nuo 15 iki 93 A.

Plačiau
TYSTOR IPC

TYSTOR IPC yra naujos kartos baterijų įkroviklių serija (techninės charakteristikos panašios į TYSTOR 2000) su papildomomis galimybėmis. Nominalios įtampos 12, 24, 36 ir 48 V. Nominalios įkrovimo srovės nuo 10 iki 60 A. Maksimalios įkrovimo srovės nuo 15 iki 93 A.

Plačiau
TYSTOR WP

Drėgmei ir rūgštims atsparūs baterijų įkrovikliai (pakrovėjai)

Plačiau
Puslapiai: 1 2